Линднер България ЕООД
Tехнически ръководител
София

София длъжност на пълно работно време

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.

Линднер България ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.

Устойчивото развитие на бизнеса ни върви ръка за ръка с развитието на екипа ни.
За изпълнението на голям строителен обект в гр. София търсим отговорни и мотивирани кандидати за работа за следната работна позиция:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ(М/Ж)

Отговорности

- Самостоятелно ръководи цялостното осъществяване на строителен проект – жилищно строителство;
- Участва в дейности по планиране на строителен процес – изготвяне на линеен график и финансов план;
- Организира и контролира изпълнението на строително-монтажни работи(СМР);
- Контролира отчитането на строителния процес;Изготвя документи и работи с нормативни актове, регламентиращи строителния процес.

Изисквания и необходими умения

- Висше техническо образование – Строителство на сгради и съоръжения, Промишлено и гражданско строителство или друга релевантна специалност;
- Трудов опит в изпълнението и управлението на строителни проекти: 3 – 5 години;
- Работен опит с техническа и тръжна документация;
- Компютърни познания MS Office: Word, Excel, MS Outlook, AutoCAD, Internet;
- Работно ниво на Английски език – В2 писмено и говоримо;
- Аналитични умения;
- Организационни умения;
- Мотивация за работа в екип и усвояване на новости;
- Комуникативност.

Ние Ви предлагаме

- Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
- Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
- Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
- Професионално развитие;
- Постоянен трудов договор;
- Възнаграждение, съобразно опита, уменията и квалификацията;
- Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.

Работно място: гр. София, работа на строителен обект

Начин на кандидатстване:

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето CV и мотивационно писмо на английски или немски език, съдържащо възможна дата за започване на работа и желано възнаграждение.

Всички документи ще бъдат разглеждани, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 02 489 9200

VCD Banner
JobTiger Banner