Технически ръководител
Пловдив
От 2000 до 3000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Строителна компания специализирана в обществено и жилищно строителство, търси да назначи професионалист на позиция - Технически Ръководител/ Довършителни ремонти

Отговорности

-Опит като технически ръководител в строителна фирма.

- Предимство е опит в строителство на довършителни ремонти.

- Опит в работата с хора и тяхното адекватно управление.

Изисквания и необходими умения

- Завършено висше строително образование.
- Мн. добри компютърни умения – MS Office, AutoCAD.
- Умения за работа в екип.
- Чиста шофьорска книжка кат. В
- Възможност за пътувания.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор на пълно работно време Флор Ролф
- Адекватно и редовно възнаграждение съгласно квалификацията и уменията.
- Динамична работна среда.
- Екип от мотивирани професионалисти.

Информация за контакт

Телефон: 0878138619

ITCD 2024 Employers