Линднер България ЕООД
Технически ръководител, Инфраструктура
София

София длъжност на пълно работно време

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.
Линднер България ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.
Устойчивото развитие на бизнеса ни върви ръка за ръка с развитието на екипа ни.
За изпълнението на голям строителен обект в гр. София търсим отговорни и мотивирани кандидати, които да заемат следната работна позиция:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ, ИНФРАСТРУКТУРА(М/Ж)

Отговорности

Основни отговорности:

• Самостоятелно ръководи цялостното осъществяване на строителен проект в област инфраструктура;
• Участва в дейности по планиране на строителен процес - изготвяне на линеен график и финансов план;
• Организира и контролира изпълнението на строителен проект;
• Контролира отчитането на строителния процес;
• Работи с нормативни документи, регламентиращи строителния процес.

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания:

• Висше техническо образование – Строителство на сгради и съоръжения, Пътно строителство, Промишлено и гражданско строителство или друга релевантна специалност;
• Трудов опит в изпълнението и управлението на строителни проекти: 3 - 5 години;
• Работен опит с техническа и тръжна документация;
• Компютърни познания MS Office: Word, Excel, MS Outlook, AutoCAD, Internet;
• Отлични организационни умения;
• Работно ниво на Английски език - писмено и говоримо;
• Аналитични умения;
• Силно развито техническо мислене;
• Мотивация за работа в екип и усвояване на новости;
• Комуникативност.

Ние Ви предлагаме

• Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Професионално развитие;
• Постоянен трудов договор;
• Работно време: от 08:00 ч. – 17:00 часа;
• Възнаграждение, съобразно опита, уменията и квалификацията;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.

Информация за контакт

Телефон: 02 489 9200

VCD Banner
JobTiger Banner