АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КАДРИ ХЕРМЕС 2018 ЕООД
Tехнически ръководител СМР по ОВК
София

София длъжност на пълно работно време

Клиент ни е утвърдена фирма специализирана в проектиране и изграждане на климатични системи.

Отговорности

• Работа с ОВК и свързаните с тях строително-монтажни работи;

Изисквания и необходими умения

• Познания по ОВК и свързаните с тях строително-монтажни работи;
• Отговорност, точност и коректност към поетите задължения;
• Умения за работа в екип;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор със срок на изпитание 1 месец;
• Работно време: Понеделник-петък;
• Дългосрочен и постоянен ангажимент;
• Местонахождение на работното място – гр. София.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.

Информация за контакт

Телефон: 0885755867

JobTiger Banner