Технически сътрудник
с.Войводиново, ул."Александър Стамболийски"11
От 1000 до 1500 лв.

с.Войводиново, ул."Александър Стамболийски"11 длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма "Стиил Перфект" ЕООД е с дългогодишен опит в производството и търговията с арматурна стомана, лидер в тази сфера. Ние разполагаме с модерна база, места за почивка на персонала и модерни роботизирани машини. Разполагаме с голяма база, включваща няколко халета, кранове и добри условия за труд.

Отговорности

Подготовка на заявки от клиенти;
Специфициране по чертеж на армировка;
Подготовка за експедиция на продукцията;
Водене на кореспонденция с клиенти и доставчици;
Използване на техническа документация

Изисквания и необходими умения

Средно техническо образование
Много добро владеене на MS Office
Стаж на подобна позиция – 1 години
Умения за работа в екип
Гъвкавост и адаптивност
Надеждност и отговорност
Системност, последователност и фокус върху детайлите
Готовност за обучение и желание за работа и развитие в индустриална среда

Ние Ви предлагаме

Трудов договор
Много добро заплащане
Стриктно спазване на договорените условия на работа
Отлични условия на труд

Информация за контакт

Телефон: +359894777317

JobTiger Banner