Тимбарк България ЕООД
Технически сътрудник в Търговски отдел
София

София длъжност на пълно работно време

Тимбарк България ЕООД е основана през 2005г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group). Портфолиото на Тимбарк България ЕООД се простира в различни сектори като: сокове, нектари и напитки; минерални и овкусени води; разтворими продукти; бисквити, като водещите марки в продуктовата гама са Queen’s, Nestea, Tedi, Tiger, Ciao, La Festa, Ekland, мин. вода Велинград и други.

Във връзка с разширяване на екипа, компанията търси мотивирани кандидати за позицията Технически Сътрудник в Търговски отдел.

Отговорности

• Изготвя специфични отчети за търговския отдел, по искане на търговския директор;
• Проследява динамиката на пазара и развитието на продажбите по области;
• Изготвя периодични справки за продажби, анализира информацията и изготвя презентации;
• Поддържа на връзка с търговските представители в страната;
• Координира административните дейности, свързани с търговски отдел и органира срещи на търговски директор;
• Анализира развитието на продажбите по продуктови групи и дава обосновани предложения за развитие на пазара;
• Длъжността е пряко подчинена на Търговски директор, Традиционна търговия.

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше образование;
• Аналитично и логическо мислене, прецизност в детайлите, силни организационни качества, комуникативност, отговорност към поставените задачи;
• Отлични умения за работата с MS Office - Microsoft Excel, Powerpoint;
• Опит в сферата на бързооборотните стоки;
• Способност за анализ и обобщаване на данни, правене на логически връзки и планиране;
• Владеене на английски език на отлично ниво;
• Шофьорска книжка, кат.В.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионално развитие в утвърдена международна компания;
• Работа в амбициозен и позитивен екип от професионалисти;
• Въвеждащо и последващи обучения;
• 5 дневна работна седмица, 8 часов работен ден;
• Работа на трудов договор с мотивираща схема на възнаграждение.

Информация за контакт

Телефон: 0882 566 055

JobTiger Banner