Технически Специалист - Системи за пожарна безопасност
Стара Загора

Стара Загора длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Нашият клиент:

Стабилна консултантска компания, предоставяща услуги в областта на енергетиката, националната отбрана, здравеопазването и киберсигурността. Екипът им винаги се стреми да бъде най-добрият в областите на тяхната експертиза, следвайки индивидуален подход към клиентите си.
В момента, заедно търсим:

Основните отговорности на позицията включват техническа поддръжка и монтаж на пожароизвестяващи системи. Ще отговаряте за инсталация, монтаж и тестване на системите за пожарна безопасност, както и на компютърната система за мониторинг.

Experience:

- Висше техническо образование (специалности - Автоматика, Електротехника, Електроника, Машиностроене или друга техническа специалност);
- Опит в работата със структурни кабелни системи, както и системи за пожарна безопасност;
- Умения за работа с MS Office - MS Excel;
- Притежание на свидетелство за управление на МПС (активен шофьор);
- Добро владеене на английски език (минимум B1 ниво).

Притежанието на Удостоверение за правоспособност съгласно Наредба 8121з-1100 се счита за предимство.

Offer:

- Отлично възнаграждение и допълнителни парични бонуси;
- 25 дни платен отпуск;
- Ваучери за храна;
- Осигурен служебен транспорт, служебен телефон, както и работно облекло;
- Допълнително обучение - техническо и по английски език;
- Не на последно място, стабилна работа на постоянен трудов договор.

Ако имате интерес към тази професионална възможност, изпратете ни своето актуално CV на български или английски език!

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите са абсолютно безплатни!
БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за ИТ подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

NCD2024 Banner