ЕТ Петя - Николай Нинков
Технически специалист в пункт за ГТП
Димитровград

Димитровград длъжност на пълно работно време

Автосервиз Нинков, търси да назначи технически специалист в пункт за годишни технически прегледи в гр. Димитровград.

Отговорности

Организира дейността по извършване на годишни технически прегледи на автомобилите.

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше или средно-специално образование профил ДВГ, транспортна техника, механика или подобна даваща право за извършване на ГТП.
• Предишен професионален опит в сферата минимум 3 години;
• Шофьорска книжка кат B;
• Отговорно отношение към работата и поставените задачи;
• Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Отлични условия за работа;
• Постоянен трудов договор след изтичане на изпитателен срок;
• Дългосрочен ангажимент;
• Атрактивно и мотивиращо възнаграждение;
• Коректно отношение;
• Обучения за повишаване на квалификацията на служителите.

Информация за контакт

Телефон: 0876444952

ITCD