Инфосистемс Интернешънъл ЕАД
Техник, електронна техника
София,булевард Професор Цветан Лазаров 105А
От 500 до 1000 лв.

София,булевард Професор Цветан Лазаров 105А длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Инфосистемс Интернешънъл е софтуерна компания, специализирана в дизайн, бизнес анализ, разработка, въвеждане и поддръжка на информационни системи. Използвайки опита и последните новости в сферата на технологиите, компанията осигурява цялостни решения, с които нашите клиенти оптимизират и развиват своя бизнес.

На този етап разширяване екипа си от техници по поддръжка на информационните ни системи и търсим енергични хора за работа на смени в мобилна група по поддръжка.

Отговорности

Инсталиране, поддръжка и модифициране на разработените хардуерни решения на компанията, а по конкретно:

-Работа с измервателна апаратура за диагностика и настройка параметрите на обслужваните съоръжения;
-Познаване на създадените програми и методика за измервания и извършването им в частта хардуерни тествания и процедури за валидиране;
-Осъществяване на поддръжка и ремонт на електронните системи и оборудване.

Изисквания и необходими умения

-Завършено средно специално образование, техническа специалност

Ние Ви предлагаме

- Обучение за всеки системно интегриран продукт, с цел компетентното обслужване на устройствата и системите;
- Работа по интересни проекти в приятелска професионална среда;
-Социална програма;
-Гъвкавост по отношение на индивидуалните потребности.

Информация за контакт

Телефон: 0888772210

VCD