Техник / механик -Оператор производство
София

София длъжност на пълно работно време

Аксон България АД - водеща фирма в областта на търговията с бързооборотни стоки търси да назначи за своето производство на козметични продукти "Техник / механик -Оператор производство".

Отговорности

• Да настройва и пуска в експлоатация машини и автоматични поточни линии;
• Да извършва профилактични прегледи и техническо обслужване, както и аварийни ремонти на машините и съоръженията;
• Да преценява необходимостта от подмяна на амортизирани или дефектирали части;

Изисквания и необходими умения

• Диплома за средно/висше образование;
• Прецизност, организираност, отговорност;
• 1-2 години опит като техник на машини и съоръжения;
• Отговорност, лоялност и умение за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор;
• Осигуряване според законодателството;
• Дългосрочна ангажираност;
• Много добра работна среда;

Информация за контакт

Телефон: 8191000

JobTiger Banner