Нолина Николови ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Техник озеленител, градинар
Хисаря
От 1000 до 1500 лв.

Хисаря длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Отговорности

Позицията е подходяща за хора с висока мотивация за работа, желание за работа в екип и постигане на поставените цели, независимо от възрастта и наличието на предишен опит.

Работата се състои в подготовка на обекта за предвидените дейности, изграждане и последваща поддръжка на зелени площи, с помощта на необходимата за целта строителна и градинска техника.

Фирмата предлага коректно отношение към служителите, допълнително материално стимулиране според колективните и индивидуални постижения, както и целогодишна трудова заетост.

Изисквания и необходими умения

- познания за растителните видове
- умения и познания за работа с градинска техника и инвентар
- свидетелство за управление на МПС категория "Б" (с предимство)
- диплома за завършено средно образование
- хората с образование в тези области са с предимство

Ние Ви предлагаме

- целогодишна заетост;
- целогодишно заплащане;
- бонусна система;
- възможност за развитие
- изграждане и поддържане на ексклузивни обекти;

Информация за контакт

Телефон: 0888409586

VCD