Декра Арбейт България ЕООД
Техник поддръжка на тестови съоръжения и системи
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

Поради разширяване дейността на наш партньор – производствена компания търсим да назначим:

Отговорности

• Поддръжка на тестовото оборудване, тестващо функционалността на произведената продукция;
• Периодична поддръжка на тестовите съоръжения и системи, за да отговарят на въведените стандарти;
• Диагностика при възникнали проблеми в оборудването и предложения за тяхното отстраняване и подобрения.

Изисквания и необходими умения

• Средно техническо образование;
• Умения за разчитане на електрически схеми и спецификации;
• Проактивен подход при разрешаване на проблеми;
• Практически опит в инсталирането, поправка и обслужване на тестово оборудване – ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Конкурентно възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения;
• Фирмено обучение и възможност за кариерно развитие;
• Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи;
• Ваучери за храна;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Бонуси.
Високо оценяваме Вашия интерес към компанията и очакваме да получим Вашата автобиография.

Станете част от нашия професионален екип!

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 2450/08.02.2018 г

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 591

JobTiger Banner