HRS Bulgaria
Техник поддръжка - ОВиК, Климатични или Хладилни системи
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Към момента един от нашите клиенти, който е лидер в предоставянето на ВиК и енергийни услуги разширява своя екип. Колегите работят с множество корпоративни клиенти в различни локации в цяла България, като към момента имат нужда от попълнения за екипа на позиция:

Техник - ОВиК / Климатични или Хладилни системи

Отговорности:

Отговаря за планови и извънредни ремонти в част ОВиК;
Подготвя изпълнението и отстранява малки повреди в офис сградата;
При нужда сигнализира на специалисти и различни подизпълнители, които да подпомогнат работата му;
Отговаря за поддържане на документацията за извършените дейности;

Компанията предлага:

Работа по график при 12 часови дневни смени;
Стандартен трудов договор;
Допълнително здравно осигуряване;
Карта за спорт;
Удобна локация в близост до спирки на градския транспорт;

Изисквания към кандидатите:

Опит на позиции със сходни отговорности и задължения при работа с климатична или охладителна техника;
Специализирано техническо образование - ще бъде предимство;
Работа с техническа документация;
Отлична сръчност, планиране и организационни умения;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г

NCD2024 Banner