Електросфера ЕООД
Техник тестване хардуер
София

София длъжност на пълно работно време

Предметът на нашата дейност е проектиране, производство и продажба на висок клас аудио оборудване за музикалната и филмова индустрия с търговската марка Antelope.

Ние непрекъснато развиваме своята дейност като разработваме и въвеждаме иновативни технологии в областта на цифровата, аудио и видеотехника. В тази връзка, търсим опитни техници или инженери, които имат желание и готовност да работят по разнообразни и предизвикателни проекти.

Отговорности

Тестване и настройка на произведените устройства;
Kонтрол при наработката на отказ;
Входящ/изходящ тест на устройствата за и от ремонт;
Откриване и отстраняване на повреди;
Запояване и разпояване на изключително малки елементи;
Технически съвети и консултации.

Изисквания и необходими умения

Завършено средно-специално или висше образование по електроника;
Минимум 3 годишен опит в областта на електрониката;
Практически опит в работата с измервателни уреди, микроскоп, поялник;
Опит с аналогова и цифрова светотехника;
Умение за съставяне на тестови инструкции;
Добра компютърна грамотност;
Средно ниво на технически английски език.

Ние Ви предлагаме

Атрактивен социален пакет: ваучери за храна, карти за спорт и здравна застраховка, и карта за градския транспорт;
Екип от професионалисти и музикални ентусиасти;
Новопостроена сграда в центъра близо до метеостанция и спирки на градски транспорт;
Безплатно кафе, чай и закуски във фирмена кухня, и джаги за любители.

Информация за контакт

Телефон: +359884646339

JobTiger Banner