HRS Bulgaria
Технолог във винопроизводство с опит
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Технолог във винопроизводство

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е бутикова българска изба, известна с богатата си история, дългогодишни традиции и висококачествено производство. В момента търсят новия член на тяхното професионално семейство в ролята на:

Отговорности и задължения:

Участва в селекцията и подготовката на винения материал за последваща обработка;
Работи в лаборатория, изпраща проби и издава сертификати за произвежданите партиди вино;
Отговаря за одобрените рецепти за производство на вино;
Взема участие в работата на лозята при необходимост;
Следи за наличностите на готова продукция от вино в склада;
Представя продукцията на фирмата на изложения, събития и дегустации пред широка аудитория;
Подава искания за оферти за закупуване на технологични продукти и опаковъчни материали;
Поддържа електронен архив на документация свързана с лозовите масиви, технологичното оборудване и др.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Трудов договор с пълни осигуровки;
Възможност за развитие;
Съдействие с релокацията- жилище, трудоустройство на партньор, детска градина/училище за деца;
Покриване на транспортни разходи, при необходимост;
Сигурност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения.

Изисквания:

Поне 5 г. опит/стаж като Технолог;
Придобита диплома за висше образование по релевантна за позицията специалност;
Владеенето на Английски и/или Френски език е предимство;
Способност за приоритизиране на работните ангажименти;
Добри организационни и ръководни умения;
Възможност за извънреден труд по време на кампания;
Валидна шофьорска книжка.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers