Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Тракторист - механизатор
с. Стряма
От 1500 до 2000 лв.

с. Стряма длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор – компания, чиято дейност е отглеждане и производство на зеленчуци, в момента търсим:

Отговорности

Работи в земеделска компания за производство на зеленчуци;
Извършва земеделски практики със селскостопански машини – трактори;
Монтира техническия инвентар, необходим за извършване на дейността;
Управлява, обслужва и поддържа техниката, с която работи;
Отговорно и качествено изпълнява поставените задачи.

Изисквания и необходими умения

Завършено средно образование;
Професионален опит като Механизатор-тракторист в зеленчукопроизводството;
Свидетелство за управление на МПС кат. ТкТ;
Отговорно отношение и желание за дългосрочна заетост.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор;
Отлично възнаграждение;
8-часов работен ден;
Целогодишна заетост;
Работа в селкостопанска база;
Работа в склад;
Дългосрочна заетост в стабилна организация.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Информация за контакт

Телефон: 884870300

VCD Banner
JobTiger Banner