ВЮРТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Трейд Маркетинг Специалист
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Вюрт България ЕООД е част от международната Würth група със седалище в Германия и Швейцария. Повече от 70 000 служители в над 80 държави по света се занимават с директни продажби на повече от 125 000 различни технически продуктa.
Екипът ни се състои от професионалисти, осигуряващи на своите клиенти безупречно обслужване и множество полезни и иновативни продукти с най-високо качество.
С цел разширяване на нашия търговски състав, търсим да присъединим към екипа ни колега на позиция „Трейд Маркетинг Специалист“

Отговорности

Основни отговорности:

• Позициониране на POS (стелажи, брошури) материли в търговската мрежа;
• Подпомагане провеждането на промоционални активности;
• Зареждане на артикули на първични и второстепенни позиции според стандарти Wurth;
• Проследяване срокове на годност на продуктите и предприемане на конкретни мерки съгласно стандарти и процедури на Wurth;
• Разрешаване на казуси с рекламации;
• Попълване на въпросници и събиране на информация;
• Оценка на потенциала на клиентите;
• Предоставяне на ID данни за артикули;
• Мониторинг на конкуренцията - цени, маркетингови дейности и др.
• Ежедневна комуникация с клиенти по телефон с цел продажба;
• Проактивно анализиране на пазара, с цел привиличане на нови клиенти;
• Изграждане на устойчиви взаимоотношения с клиентската мрежа.

Изисквания и необходими умения

Изисквания за длъжността:

• Висше икономическо образование;
• Професионален опит на сходна или същата позиция- минимум 3г.;
• Познания в областта на брандиране, мърчандайзинг и развитие на клиентска мрежа ще бъдат предимство;
• Аналитично мислене и способност за вземане на самостоятелни решения;
• Изградени умения за работа с клиенти;
• Желание за професионално развитие и израстване;
• Организираност и навременно изпълнение на поставените задачи;
• Владеене на английски език- мин. В1;
• Отлични умения за работа с MS Office.
• Шофьорска книжка, кат.Б

Ние Ви предлагаме

• Дългосрочна заетост на трудов договор;
• Динамична дейност, съчетаваща работа както на терен, така и в офис;
• Много добро възнаграждение и социални придобивки;
• Обучение с цел внедряване в утвърдитените за Вюрт международни работни стандарти и процедури;
• Възможност за кариерно развитие в рамките на компанията;

Информация за контакт

Телефон: 0888466806

JobTiger Banner