Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Управител на мебелна къща
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за свой клиент за позиция:

Изисквания:

• Образование – Висше/Средно с икономическа, търговска или мениджмънт насоченост;
• Опит на сходна позиция - задължителен;
•Предприемаческо мислене и организационни умения;
• Умение за планиране на поставените задачи и спазване на крайни срокове;
• Отлични аналитични умения и умения за разрешаване на проблеми;
• Умение за работа в екип.

Задължения:

• Ръководене на екип от квалифицирани кадри;
• Контролира качеството на текущото обслужване на клиентите;
•Следи за търговския вид на предлаганите стоки и надлежното им презентиране пред клиентите;

Фирмата предлага:

• Работа в стабилна компания;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;

Телефон за допълнителна информация: 0895 158 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892-10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

NCD2024 Banner