EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Вътрешен одитор (технически профил)
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Участие в подготовка на рисково базиран Годишен одитен план.
- Изпълнение на одитни ангажименти и подготовка на документация за тях.
- Изготвяне на доклади от извършени одити.
- Проследяване на изпълнението на предложения за подобрение от извършените одити.
- Работа със специализиран одитен софтуер.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование с техническа насоченост;
- Най-малко 3 години опит;
- Умения за работа с нормативна рамка и корпоративни правила, инструкции, процеси; опит в обработка на информация и документация;
- Добри комуникационни умения: умения за работа в екип;
- Ползване на английски език е предимство;
- Аналитичен подход и фокусиране на върху възможностите за подобрение;
- Шофьорска книжка, кат. Б. активен шофьор ще се счита за предимство.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк.

Ние Ви предлагаме

- Работа в сплотен и организиран екип от опитни одитори;
- Интензивно въвеждане и личен ментор и план за работа за първите 6 месеца.
- Възможност за професионална реализация в международна компания, в която се ценят уважението, коректността, професионалния подход, отговорността, сътрудничеството и ангажираността;
- Много добър социален пакет – допълнително здравно застраховане, гъвкаво работно време, възможност за работа от разстояние, карти за спорт на преференциални цени, участие в спортни събития и спартакиади, безплатни обучения и курсове и др.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо, като използвате бутона „Кандидатствай“ най-късно до 26.06.2024 г.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
ITCD 2024 Employers