InfoGraffiti
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Видео Аниматор
работа от вкъщи
почасово

работа от вкъщи почасово

InfoGraffiti е студио за анализ, визуализация и разпространение на информация и съдържание, което обслужва клиенти на 4 континента във всички сектори на икономиката.

Ние превръщаме трудни за разбиране и недотам увлекателни неща в запомнящи се и въздействащи комуникационни материали - презентации, инфографики, видеа, обяви за работа, доклади, отчети,инвестиционни материали, инструкции за безопасност и много други.

Компанията е създадена 2015 г. и в портфолиото й са глобални компании като Mondelez, KPMG, Coca Cola, DHL, Glaxo Smith Kline, Световна Здравна Организация, Nestlé, Telenor, A1 и много други.

Отговорности

- Създаване на модели, рисунки и илюстрации
- Разработване на сторибордове въз основа на сценарии
- Избор на цветови палитри, стил и общ вид на анимацията
- Рисуване на груби скици и анимация
- Синхронизиране на визуализации с аудио и гласови записи
- Подготовка на всички анимационни елементи за композиране, включително доставка в зададени формати
- Подобряване на анимацията със специални ефекти на етап постпродукция

Изисквания и необходими умения

- Креативност и богато въображение
- Търпение и усет към детайла
- Умения за създаване на визуална история по сцений
- Отлично владеене на Adobe After Effects и/или Adobe Animate
- Опит в обработката на видео материали
- Приоритизиране на задачи и готовност за спазване на сроковете и работа като част от единен екип

Ние Ви предлагаме

- Свежа и вдъхновяваща атмосфера на работа, която стимулира нови идеи и подходи и насърчава желанието за развитие
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Атрактивно заплащане, което се определя спрямо количеството и качеството на работата

Информация за контакт

Телефон: 029878130

VCD Banner
JobTiger Banner