Уча.се ЕООД
Видео аниматор (Русе или Бургас)
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

Ако имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш за подобряването на образованието, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Мисията ни се разраства, а с това и екипът ни от видео аниматори се увеличава постоянно. Търсим още колеги, които да се присъединят към нас, за да можем да ставаме все по-бързи и добри в създаването на видео съдържание. Позицията е на пълен работен ден в град София, Варна, Русе или Бургас.

Отговорности

Ще правиш видеа на разнообразни теми, с които ще спомагаш за развитието на Уча.се в България и чужбина, и ще работиш по различни наши проекти. Ти ще бъдеш човекът, който ще превръща в реалност разнообразните идеи, които имаме.

Изисквания и необходими умения

- Умения да създаваш визуална история по сценарий
- Отлично владеене на Adobe Animate и Adobe Premiere
- Владеенето на Adobe After Effects и Adobe Audition е предимство
- Основни познания за работа с Google Drive
- Умения за добро управление на личното време и проактивност в организирането на работата и задачите
- Умения за работа в екип
- Желание за работа по нови проекти в предизвикателна среда

Ние Ви предлагаме

- Стимулираща атмосфера на работа, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Работа с кауза, която ежедневно променя средата в средното образование
- Атрактивно заплащане, което се определя спрямо количеството и качеството на работата
- Абонамент за Уча.се
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Ежегодни Тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според времето прекарано в Уча.се
VCD