Adecco Bulgaria
ВИК Монтажник
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За един от нашите клиенти, водеща компания в областта на Жилищното строителство търсим да назначим ВИК Монтажник.

Отговорности

- Участва в изпълнението, ремонта и поддържането на водопроводни и канализационни инсталации.
- Извършва подготвителни работи за ремонт на вътрешни и външни водопроводни и канализационни инсталации.
- Изпълнява ремонтни работи на вътрешни и външни водопроводни и канализационни инсталации.
- Ремонтира и подменя канализационни тръби, почиства и укрепва шахти.
- Изпълнява и други задължения, възложени от техническия ръководител на строителсния обект, свързани с работата му.

Изисквания и необходими умения

-Подходящо образование
-Трудов стаж в областта минимум 3 години
-Професионализъм и изградени трудови навици
-Динамична и мотивирана личност
-Шофьорска книжка кат. Б
-Работа в екип

Ние Ви предлагаме

-Трудов договор
-Добро възнаграждение
-Постоянна и сигурна работа
-Възможност за професионално и кариерно развитие

Необходими документи: -Автобиография (CV) с актуална снимка -Копие на диплом за завършено образование и документи за придобити квалификации

Ако отговаряте на изискванията, моля, изпратете автобиографията си за незабавно разглеждане. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Лиценз за наемане на работа от Националната агенция по заетостта № 1814 от 08.12.2014 г.
JobTiger Banner