Би енд Джей Груп ЕООД
ВиК проектант
София

София длъжност на пълно работно време

Компанията е специализирана в проектиране, консултиране и инженеринг на ВиК системи.

Отговорности

- Предимство е опит с работа на Hydra & Canalis и други аналогични софтуери.
- Предимство е опита в проектирането на ВиК мрежи и съоръжения.
- Желателно е да има опит при изготвяне на Количествени Сметки.
- Да владее английски език писмено и говоримо.
- Предимство шоф. книжка кат. "В".

Личностни качества:
- Да е отговорен, съвестен, иновативен и коректен професионалист с желание за работа.
- Точност, отговорност, прецизност, дискретност и лоялност.

Изисквания и необходими умения

Образование и квалификация:
- Образование - Висше строително, Специалност ВиК;
- Пълна Проектантска правоспособност;
- Да работи на AutoCad;
- Да познава нормативната уредба и да има опит при изготвяне нa Технически проекти за инфраструктурни ВиК обекти.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Много добро заплащане
- Възможност за работа по проекти в България и в чужбина
- Фирмено обучение и външни обучения
- Работа в динамична среда
- Възможност за кариерно развитие
JobTiger Banner