SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Водопроводчик и монтьор на отоплителни инсталации
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалфициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

На тази позиция ежедневните ви задачи включват:
Монтаж и демонтаж на бани
Частични и цялостни ремонти
Монтаж на санитарни съоръжения (тоалетна, смесител и др.)
Монтаж и подмяна на отоплителни системи
Монтаж на подово отопление
Полагане на тръбопроводи за топла вода, отпадни води, питейна вода и отоплителни системи
Извършване на дейности по поддръжка
Уплътняване на връзки и системи
Ремонт на отоплителни и санитарни системи
Агенцията предлага:
Гарантирани 42 часа/седмица
Договор на немски език
Цялата необходима подкрепа при първоначалното администриране
Осигурени единични спални в добре оборудвани общи къщи
Работни обувки и дрехи се предоставят безплатно

Изисквания и необходими умения

Опит като водопроводчик и заварчик

Информация за контакт

Телефон: +359897509628