Юрисконсултант
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние сме голяма международна компания, предоставяща телекомуникационни услуги, стабилна работа и професионално развитие на нашите служители. Развиваме се на територията на страните от ОНД и Европа!

Отговорности

Предлагаме:
Представлява дружествата пред правораздавателните органи в рамките на своите правомощия;
Контакти с държавни учреждения във връзка с дейността на фирмите;
Отговаря за спазването на нормативната уредба, както и прилагането на вътрешно-корпоративните процедури;
Отговаря за цялостната правна дейност и взаимоотношения на фирмите от Корпорацията с външни контрагенти в т.ч. и юридическите взаимоотношения с банки и други финансови институции;
Отговаря за провеждането на вътрешно-корпоративните правни стандарти /при подписване на договори и др.;
Правни консултации на корпоративните отдели и служители;
Изготвя правни становища, проекти на договори, пълномощни, свързани с дейността на фирмите.;
Подготовка на документи по изпълнителни дела;
Обработка на входяща и изходяща кореспонденция;
Създаване на отговори на клиентски писма.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
Висше юридическо образование;
Опит на подобна позиция - юридически стаж - минимум 2 години;
Знание на руски език (предимство);
Лоялност, отговорност и прецизност;
Възмост за обсъждане, комуникации и приемане на решения.

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме:
Работа в динамична среда;
Възможности за дългосрочна работа и професионално развитие;
Изискано работно място в центъра на София;
Мотивиращо възнаграждение;
Трудов договор и отлични условия на работа.

Информация за контакт

Телефон: 0877317453

JobTiger Banner