Баумакс България ООД
За Централен офис - Асистент в търговски отдел, профил Интериор и 3D планиране
гр. София, бул. Владимир Вазов 83

гр. София, бул. Владимир Вазов 83 длъжност на пълно работно време

За нас

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

Направете кариера с ХоумМакс!

За нашия Централен офис в гр. София, ж.к.Враждебна, търсим ангажиран и мотивиран:

АСИСТЕНТ В ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ, профил Интериор и 3D планиране

Отговорности

Основни задължения и отговорности
• Създава и поддържа 3D проекти на кухненско обзавеждане в специализиран софтуер за планиране
• Търси и предлага творчески възможности за решаване на възникналите казуси
• Подпомага дейността на Мениджър асортимент и специалистите 3D планиране по магазините
• Работи с ЕRP система - листване на артикули, поръчки, справки и анализи
• Комуникира активно с доставчици
• Подготвя промоционални активности

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на длъжността:
• Познания по AutoCAD или друга програма за чертане
• Отлична компютърна грамотност - MS Office, познания и опит в работа с ERP система, предимство
• Внимание към детайлите
• Спазване на зададени срокове
• Отлични комуникативни и организационни умения

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
• Разнообразна работа в отлична работна среда
• Възможност за развитие в един от най-динамичните сектори на пазара
• Работа в екип от доказани професионалисти и лидери в сектора
• Ваучери за храна на стойност 200 лв.
• Карта за отстъпка в обектите на дружеството
• Възможност за участие в програма Multisport

Информация за контакт

Телефон: 0884882422

JobTiger Banner