HRS Bulgaria
Зам. Управител - Банков сектор
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е бързоразвиваща се компания в сферата на финансовите технологии, предлагаща разнообразни решения за специфичните нужди както за корпоративни, така и за частни клиенти. Известни са с разнообразието от иновативни финансови услуги в Европа и света.

Във връзка разработването на нови продукти в портфолиото си, компанията в момента търси търговец, който да привлича, да се грижи и да задържа корпоративни клиенти в две направления от техния бизнес на позиция: Зам. Управител - Банков сектор

Основни задължения и отговорности:
Отговаря за цялостното представяне и изпълнение на поставените финансови цели и бюджет на банката, подпомагайки управителя;
Следи и контролира ежедневната дейност на клона за постигането на ефективна организация във всички обслужващи звена;
Идентифицира и установява контакт с нови клиенти, както и поддържа постоянен контакт с настоящите клиенти на банката;
Координира процеса по изпълнение на предварително зададени цели;
Подготвя редовни доклади за дейността на клона.

Компанията предлага:
Финансова удовлетвореност;
Допълнителна месечна бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати;
ДЗО;
Спортна карта и спортна зала в офиса;
Ваучери за храна;
Удобна, централна локация;
Възможност за работа от вкъщи;
Приятна, професионална и мотивираща работна среда.

Основни изисквания:
Завършено висше- иконоическо образование;
Опит в обслужването на корпоративни клиенти;
Опит в сферата на Банковия или Финтек сектора е напълно задължителен;
Добро ниво на владеене на Английски език - В2;
Много добри комуникативни и презентационни умения;
Проактивност и амбиция за постигане на високи резултати и дългосрочни отношения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

NCD2024 Banner