Застрахователен брокер
София

София длъжност на пълно работно време

Leo finance OOD е нов застрахователен брокер на българския пазар.
Нашият екип се труди усърдно всеки ден за постигането на добри резултати.
Станете част от амбициозна и бързо развиваща се фирма и изкачвайте нови върхове с нас.

Отговорности

Полагане на усилия при първоначалното обучение и поддържане на професионалната квалификация;
Коректно и вежливо обслужване на клиентите на дружеството;
Продажба на всички застрахователни продукти в офисите;
Максимална прецизност при работа с документи;
Добър външен вид и делово облекло.

Изисквания и необходими умения

Интерес към нови предизвикателства;
Желание за постигане на добри резултати;
Умения за активна комуникация с клиентите на дружеството;
Изрядност при работа с документи и парични средства;
Компютърна грамотност.

Ние Ви предлагаме

-Трудов договор
-Отлично твърдо възнаграждение
-Възможност за личностно и профисионално развитие
-Работа в първокласен офис
-Осигуорено парко място

Информация за контакт

Телефон: +359876998993

VCD Banner
JobTiger Banner