Bam works B.V
Заварчик
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Заварчик

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

За нас

BAM WORKS е агенция за наемане на работа, която е специализирана в осигуряването на персонал за селскостопанския сектор. Гъвкавостта и адаптацията ни към настоящия пазар на труда ни позволяват да работим в такива отрасли на селското стопанство като: работа в оранжерии и градини, работа на полето и грижа за животните. През годините разширихме дейността си. Сега можем да осигурим и служители в техническия сектор.

Номер на вписване в регистъра на агенциите по заетостта: 24717.

Отговорности

Имате ли страст към заваряването? Притежавате ли уменията да превръщате метала в прецизно изработени произведения на изкуството или важни промишлени компоненти? Ако е така, ние имаме вълнуваща възможност за вас!
Отговорности:

Анализиране на чертежи и проекти
Проверка на заварките за точност и качество
Поддържане на заваръчното оборудване и машини
Заваряване на компоненти
Работа с ъглошлайфи и други инструменти
Извършване на ръчно заваряване в отделни случаи
Определяне на правилните съотношения на газовете
Следене на етапите на процеса на заваряване

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от вас?

Имаме определени очаквания към потенциалните кандидати, които включват:
опит като заварчик от поне една година
Основен немски език
Необходим е личен автомобил за един екип
Да може да работите самостоятелно, както и като част от екип, гъвкави сте и сте мотивирани.
Свидетелство за съдимост

Ние Ви предлагаме

Заетост със стабилна работа и немски договор директно при нашия клиент.

Заплатата ви ще бъде структурирана, както следва:
Начална основна заплата от 15 евро на час след облагане с данъци.
Месечни периодични плащания в евро.
Немска здравна осигуровка в DAK, AOK или IKK Classic без допълнителни удръжки.
Безплатно настаняване.
Основната месечна заплата е 2800 нето.

Информация за контакт

Телефон: +359 877 708 686

ITCD 2024 Employers