Заварчици (м/ж/д)
други в чужбина
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Фирма Elsta e част от концерна M2 Personal GmbH, притежаващ над 25 филиала в Германия и познат като една от водещите посреднически фирми в страната.

С фокус върху добрите взаимоотношения, лична подкрепа и индивидуални съвети, фирмата се слави като една от най-добрите на немския пазар за подбор на персонал.

Elsta GmbH търси заварчици с практически опит и добри познания в сферата на заваряване и монтаж на метални изделия за своите клиенти в цяла Германия предимно в индустриалния сектор.

Отговорности

Заваръчни дейности в заводи, машиностроене, автомобилна индустрия, асансьорна и лентова технология
Заваряне на стомана, тръбопроводи, резервоари, газопроводи

Изисквания и необходими умения

Опит в заварянето с MIG / MAG / WIG или E-Hand
Умение за работа по технически чертежи
Валидни сертификати за заваряване
Предишен професионален опит минимум 3 години
Познания по немски А1-А2

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор според немското законодателство с възможност за постоянен трудов договор след изпитателния срок

- Заплащане над средното за пазара + командировъчна нетна надбавка на всеки изработен час

- Седмично авансово плащане

- Възможност за извънреден труд

- Отпуска от 25-30 работни дни

- При заетост от минимум 6 месеца във фирмата- допълнително коледно възнаграждение и възнаграждение при отпуска.

- Работно облекло

- Настаняване в единична стая, което се организира от фирмата и е в близост до работното място. Заплаща се от командировъчните надбавки.

- Индивидуална и постоянна подкрепа от наш служител на български език относно работа и документация

- Помощ при организация на придвижване от мястото на нощувка до работното място в случай, че не разполагате с личен автомобил

Можете да изпращате Вашите автобиографии и по Viber или Whatsapp на тел. 00491624413199

Информация за контакт

Телефон: +491624413199

NCD2024 Banner