Заварчици MIG / MAG за Република Ирландия
Ирландия, Ирландия
От 4000 до 5000 лв.

Ирландия, Ирландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

Евролинкс 1903 - Агенция за подбор на персонал за чужбинал.
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.

Изпратете Вашата автобиография на английски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Заварчици MIG/MAG в производство за Република Ирландия, Дъндалк.
- Силна работна етика по отношение на качеството и присъствието.

Изисквания и необходими умения

- Опит в заваряване и монтаж на детайли, минимум 2 години .
- Английски език – минимален
- Шофьорска книжка е предимство.

Ние Ви предлагаме

- Стартово заплащане 12,00 евро на час. (4600 - 5000 лева на месец)
- Извънредните часове след 39-тия работен час се заплащат на по-висока ставка.
- Работи се на смени.
- Постоянен ирландски трудов договор с изпитателен срок 6 месеца. Условията по трудовото право отношение съответстват на европейското законодателство.
- 46 - 50 работни часа на седмица. В събота и неделя има възможност за извънреден труд.
- Седмично заплащане .

Възможност за настаняване:
- Може да бъде осигурена квартира, обзаведена самостоятелна стая в споделена къща с 3 до 4 самостоятелни спални.
- Платен отпуск – 20 дни в годината с включени националните празници.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD