GHERMAN AND CO LTD EOOD
под 5 заети служителя Кандидатстване
Семеен терапевт
Варна, Плевен, Пловдив, Софийска област, София
От 1000 до 1500 лв.

Варна, Плевен, Пловдив, Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Международен психологически проект “Psyhelp” обявява свободна позиция за длъжността психолог, психотерапевт.

Нашата мисия
Да помагаме на нашите сънародници от всяка точка на света
За 5 години от съществуването на проекта, успяхме да помогнем и подкрепим хора от различни страни
България, Молдавия, Русия, Румъния, Казахстан, Узбекистан, Украйна, САЩ, Канада, Франция, Китай, Великобритания, Дания, Норвегия, Холандия, Финландия, Германия, Австрия, Италия, Испания, Гърция, Македония, Кипър и др.
Продължаваме да се развиваме заедно с вас и да разширяваме нашата дейност, за да бъдем още по-полезни за всички, които се нуждаят от нас в трудни моменти!

Отговорности

Задължения
• Провеждане на индивидуални консултации по скайп
• Работа с деца и семейства
• Семейно консултиране, вътрешни конфликти и др.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидастващите
• Висше образование по психология
• Наличие на документи по специалността
• Наличие на сертификати за допълнителни специализации (желателно)
• Внимателно отношение към клиентите, доброжелателност, вежливост
• Добри комуникативни и емпатийни способности
• Умения за работа с ПК
• Гъвкавост и стресоустойчивост
• Отговорност и желание за развитие

Ние Ви предлагаме

Условия на работа
• Не е необходимо набиране на клиенти
• Работата е подходяща както като основен, така и като допълнителен доход
• Графикът на работа се договаря според възможностите на кандидатстващия
• Достойно заплащане
• Трудовото възнаграждение може да се получава ежеседмично или един път в месеца по желание на кандидастващия
• Работа в стабилно развиващ се международен проект
• Сплотен колектив
• Трудов договор