Строители за Чехия
други в чужбина, Чехия
От 1500 до 2000 лв.

други в чужбина, Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Чешка фирма, търси работници в областта на строителството, работи се от основи до ключ, извършват се и довършителни работи!

Отговорности

Носи отговорност за повереното му имущество - техника, инструменти и материали.
Носи отговорност при установени липси на материали, поверени му във връзка с работата.
По безопасност на труда:
- Работникът е длъжен да спазва утвърдените в предприятието правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност.
По опазване на здравето и работоспособността на другите

Изисквания и необходими умения

- Предишен опит
- Отговорност и лоялност

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор според Чешко законодателство
- Осигурен транспорт до работното място.
- Осигурен аванс до 1-ва заплата.
- Заплащане 25-то число по банкова сметка, открита със съдействието на фирмата.

БЕЗ ТАКСИ И КОМИСИОННИ!