Международен шофьор на товарен автомобил
Перник
От 2000 до 3000 лв.

Перник длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма за международен транспорт търси да назначи шофьор за товарен автомобил със стаж за курсове - България - Италия - България.

Отговорности

• Управление на Volvo Евро 5, хенгер, тристранна щора, автоматик;
• Извършване на превоз на стоки до клиенти в указаните срокове;
• Спазване на фирмените правила и норми на работа;
• Регулярна отчетност към Мениджмънта на компанията.

Изисквания и необходими умения

• Опит като международен шофьор на товарен автомобил в Европа минимум 2 години;
• Свидетелство за управление на МПС кат. СЕ;
• Дигитална карта;
• Карта за професионална компетентност;
• Валидно Свидетелство за психологическа годност;
• Отлично боравене с навигация;
• Опит с товарене и разтоварване на камиони;
• Компетентност по отношение на документите свързани с транспорта, опит в оформянето на документите за международен транспорт;
• Основни познания относно повереното Ви МПС;
• Позитивно и отговорно отношение към работата;
• Лоялност, коректност и дългосрочни намерения към фирмата.

Ние Ви предлагаме

• Много добри условия за работа;
• Коректно и своевременно заплащане.

Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална снимка и пълна автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
За допълнителна информация: +359 876 761 457
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Careerdays.bg