Мениджър Ключови Клиенти
Бургас
От 1500 до 2000 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

• Отговаря за връзките с ключови клиенти и развитие на клиентската база на територията на област Бургас.
• Отговаря за изпълнението на плана по продажбите в региона.
• Участва в изработването и имплементира в региона маркетингови и продажбени стратегии на компанията.
• Договаря и мониторира изпълнението на търговските сделки в региона.
• Подготвя регулярни справки и анализи с цел оптимизиране на фирмените резултати в региона.

Личностни качества:

• Мотивация за дългогодишна кариера в корпоративна среда.
• Ориентираност към резултати.
• Самомотивация и желание за развитие.
• Аналитичност и креативност.
• Желание и възможност за командировки.

Изисквания и необходими умения

Компетенции:

• Висше образование -архитектура, строителство, дизайн, техническо, икономическо.
• Минимум две години опит на подобна позиция в инженерингова компания.
• Отлични комуникационни и презентационни компетенции.
• Умения за работа в екип.
• Английски език - работно ниво.
• Компютърна грамотност- над средно ниво, базови умения с CAD- програми са предимство.
• Шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:

• Динамична и отговорна позиция с възможност за бързо кариерно развитие.
• Заплащане обвързано с резултатите.
• Високо професионална, развиваща работна среда в утвърдена компания.
• Месторабота - София и Бургас.

Информация за контакт

Телефон: 962 99 10