Преподавател по математика
София
почасово

София почасово

Описание на позицията

Образователен център "Отличник" предлага свободна работна позиция за преподавател по математика. Изискванията за кандидата са:

- висше образование по специалността;
- практически опит при работата с деца в прогимназиален и гимназиален етап на обучение;
- педагогическа правоспособност;
- желание, амбиция, енергия, позитивен дух за преподавателска дейност;
- възможно е кандидатите да са студенти в предпоследен или последен курс на обучение;
- работа в онлайн среда - техническа компетентност при работа с различни платформи на обучение.

Ние предлагаме:
- работа в млад и сплотен екип;
- почасова ангажираност;
- коректно заплащане за часовете на изработен труд.

Важно е да знаете, че позицията се отваря с цел да се разработи този сектор на обучение.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и само с одобрените кандидати ще се осъществи връзка.

Информация за контакт

Телефон: +359 882 03 72 07

ITCD