Администратор хотел
к.к. Камчия
От 500 до 1000 лв.

к.к. Камчия длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Санаторно-оздравителният комплекс „Камчия“ е разположен на българския бряг на Черно море, в близост до уникалния природен резерват, под защитата на ЮНЕСКО, до устието на река Камчия. Това е уникален център от нов тип, който предлага програми свързани с отдих, образование, култура, творчество, спорт, здраве, бизнес и конгресен туризъм

Отговорности

Задължения:
• Приема, настанява и регистрира гостите на хотела;
• Отговаря текущо за конкретни нужди на гостите на хотела, според изявената необходимост;
• Изготвя сметки или фактури на клиентите за основни и допълнителни услуги;
• Изготвя финансов отчет след всяка смяна;
• Комуникира текущо с персонала от другите отдели в хотела, като изготвя информационни справки, където е необходимо;
• Изпълнява други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;

Изисквания и необходими умения

• Подходящо образование в сферата на туризма;
• Страст и желание за работа;
• Дружелюбно отношение към гостите на хотела;
• Задължителен руски език, втори език ще се счита за предимство;
• Познания за хотелски софтуер Clock Evolution ще се счита за предимство
• Предишен опит на рецепция ще се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с осигуряване върху реалното възнаграждение;
• Допълнително 1% за професионален опит;
• Въвеждащо обучение;
• Осигурен транспорт;
• Работно облекло;
• Изхранване по време на работните смени
• Работно време по изготвен и утвърден график (дневна, нощна и два почивни дни);

Информация за контакт

Телефон: 0897017146