Обезкоствачи/транжори с опит за фабрика за свинско месо в Ирландия
други в чужбина, Ирландия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Ирландия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Отговорности

Започване веднага
Стартово заплащане 11,30-14 евро на час, в зависимост от опита. Работи се 39 часа на седмица. Плаща се всяка седмица. Бонус 2% за присъствие. 4 седмици платен годишен отпуск
Работата е във фабрика за обработка на свинско месо. Работи се на поточна линия, изисква се бързина и сръчност. Работи се на температури 2-3оС.
Допълнителни конкретни подробности за ролята са на разположение при запитване.
Работодателят осигурява трансфер от летището до квартирата. Има възможност за осигуряване на квартира (около 70-80 евро на седмица). Работодателят съдейства в издаването на PPS номер и банкова сметка.
Кандидатите с опит на същата или подобна позиция са с предимство.
Не се изисква английски език.
Пътните разходи до Ирландия са за сметка на кандидата.

Изисквания и необходими умения

Опит в транжирането и обезкостяване на месо

Ние Ви предлагаме

Стартово заплащане 11,30-14 евро на час
Трудов договор
Осигурена квартира
Трансфер от летището
Помощ при издаване на ППС и банкова сметка

Информация за контакт

Телефон: 0884254399

ITCD