Уча.се ЕООД
Google Ads специалист
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Ще създаваш и управляваш Google Ads кампании на Уча.се за България и чужбина
- Ще поддържаш и оптимизираш вече съществуващи Google Ads кампании
- Ще създаваш и оптимизираш рекламни текстове
- Ще работиш с преводачи за създаване на Google Ads кампании за чужди пазари
- Ще проучваш и анализираш ключови думи с цел подобряване представянето на кампаниите
- Ще следиш реализациите на кампаниите
- Ще управляваш и разпределяш рекламни бюджети
- Ще анализираш представянето на кампаниите и ще даваш предложения как да ги правим по-ефективни

Изисквания и необходими умения

- Отлична езикова култура и грамотност
- Много добро владеене на английски език
- Опит в работата с Google Ads (опитът с други популярни PPC платформи е плюс – SA360, Bing)
- Опит в създаването и управлението на видеокампании за реклама в YouTube
- Умения за анализ на кампании в Google Analytics и опит в следенето на реализации
- Аналитично и критично мислене
- Внимание към детайла
- Комуникативност и умения за работа в екип
- Способност за добро планиране и управление на личното време

Ние Ви предлагаме

- Интересна, предизвикателна и динамична работа в бързо развиваща се компания
- Готин, мотивиран и сплотен екип, с който работата ще бъде удоволствие
- Възможност за личностно и професионално израстване
- Атрактивно заплащане, което отговаря на качеството на работа и постигнатите резултати
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в Уча.се
VCD