Блу Септагон ООД
Офис сътрудник с Гръцки език за онлайн магазин
Сливен
full-time

Сливен full-time

About us

Представител за България и Гърция на голяма чешка международна парфюмерийна верига вече с над 20 онлайн магазина в различни европейски страни. Веригата предлага оригинални парфюми и маркова козметика от над 500 марки от най-ниския до най-високия клас + продукти за професионална употреба.

Responsibilities

Основни задачи:
- Приема входящи / реализира изходящи телефонни обаждания от/към клиенти от Гърция;
- Работи по утвърдени процедури и правила на фирмата;
- Отговаря за цялостното обслужване на клиентите, осъществява обратната връзка с клиента;
- Отговаря на запитвания, свързани с продукти, услуги, дейности и др.
- Отправя запитвания към други отдели; участва в експедицията на пратки от/към Гърция
- Отлични условия на труд и заплащане; възможност за развитие.
- Работи с електронна поща и специална база данни;
- Пет дневна работна седмица и почивни дни всички национални празници.
- Присъствена форма на работа в офис в гр.Сливен; дистанционна форма не се предлага.

Requirements and necessary skills

Изисквания:
- Много добро ниво на владеене на Гръцки език - писмено и говоримо!
- Завършено средно образование;
- Компютърна грамотност;
- Добри лингвистични умения; грамотност
- Отлични комуникативни умения, ориентация към клиента и към предоставянето на услуга, както и умения за разрешаване на проблеми и проактивно мислене;
- Умения за ефективна работа в натоварена работна среда;
- Предишен опит в сферата на обслужване на клиенти ще се счита за предимство;
- Аналитично мислене и внимание към детайлите

We offer

Отлични условия на труд
Много добро възнаграждение
Възможност за развитие
Бонуси

Contact Information

Phone: 0876614540

VCD