Търговски представител
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Вероятно Вие вече ни познавате: фирмата предлага проектиране, изработване, доставка и монтаж на комплектно електрообзавеждане и автоматизация на обекти, линии и съоръжения за индустрията, строителството и фотоволтаични проекти, улично, промишлено, парково и офис осветление.

Станете част от нашия екип на позицията: "Търговски представител"

Отговорности

• Приема и обработва запитвания от клиенти за регионите, за които отговаря;
• Изготвя оферти и ценови листи според потребностите или запитванията на клиентите;
• Уточнява с клиентите допълнителни технически параметри, така че изготвената оферта да е коректна и изпълнима;
• Предлага, разработва и внедрява методи и практики за увеличаване на продажбите, печалбата и удовлетвореността на клиентите в региона;
• Разработва планове за реализация на продуктите;
• Изготвя справки, анализи и сравнения за продуктите и продажбите. Изготвя текущи отчети.

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше техническо образование;
• Предишен опит в областта на търговията;
• Много добри комуникативни умения;
• Високо ниво на лична мотивация;
• Добра компютърна грамотност;
• Добро владеене на английски език писмено и говоримо.

Ние Ви предлагаме

• Възможност да станете част от млад и енергичен екип;
• Възможност за развитие в просперираща компания с високи стандарти;
• Мотивиращо заплащане, бонусна схема, обвързана с постигнатите лични резултати;
• Възможност да разширите своя опит и да придобиете нови познания.

Всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография или позвънете на телефон 0888399336.
VCD