Експерт служител
Русе
От 1500 до 2000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма Дани Финанс и Ко си търси нов колега или колежка в сферата на Счетоводството.

Отговорности

ОПИСАНИE НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Издаване на първични счетоводни документи;
- Осчетоводяване на първични счетоводни документи;
- Изпълнение на ежедневни оперативни задачи по документооборот - приема, проверява и обработва, архивира първични счетоводни документ;
- Проверява, проследява и потвърждава парични потоци;
- Изготвяне на периодични отчети, справки и финансови анализи;
- Подготовка на вътрешни отчети и работа по планиране и бюджетиране;
- Подпомагане дейността на Главния счетоводител;
- Спазване изискванията за лоялност и конфиденциалност към своя работодател;
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:
- опит в сферата на счетоводството;
- добро познаване на данъчното и счетоводно законодателство;
- с отлична компютърна грамотност;
- комуникативна и вежлива личност;
- познания за работа в Ексел;
- умения за работа в екип;
- желание за работа и развитие;
- за предимство ще се счита познания за работа с Ажур и владеене на английски език;

Ние Ви предлагаме

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
- постоянен трудов договор;
- отлична работна среда;
- работа в динамична и бързо развиваща се компания;
- мотивиращи условия на труд;
- добро възнаграждение;
- възможност за кариерно израстване.

Информация за контакт

Телефон: 0885677337

VCD