Продавач консултант
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Микроникс ООД предлага стилни,дамски облекла на утвърдени, водещи, български фирми-произведители, с които има изградени контакти повече от 30 години.
Наш основен девиз: Доволен Клиент - Редовен Клиент.
Микроникс ООД управлява 3 магазина за дамска конфекция, намиращи се в централната част на града и един магазин в МОЛ Скай сити.

Отговорности

Дейности и отговорности:
- консултиране на клиенти;
- извършване на продажби;
- обработка и подредба на стоки.

Изисквания и необходими умения

- имате желание за работа;
- имате познания и интерес в областта на дамската мода;
- Вие сте положително настроена, енергична, мотивирана и лоялна при работа в екип;
- не Ви притеснява местоположението на МОЛ Скай сити.

Ние Ви предлагаме

- фирмено обучение;
- отлична работна среда;
- отличен работен екип.

Информация за контакт

Телефон: 0887512690

VCD