Хорспауър Продъктс ЕООД
Сътрудник на пълен работен ден
София

София длъжност на пълно работно време

Фирма "Хорспауър Продъктс" ЕООД, занимаваща се с внос на екипировка и амуниция за езда; добавки и храни за коне; търси да назначи ТРУДОВ СЪТРУДНИК на пълен работен ден (40 часа седмично).

Отговорности

Консултиране и асистиране на клиенти;
Поддържане на магазина в изряден вид;
Подреждане на стоките и проверка на опаковките им;
Следене за изчерпване на количествата от стоките, както и срокове на годност;
Ежемесечно изготвяне на списъци с поръчки за попълване и разширяване на асортимента;
Приемане на доставки, доставяне в системата им, съставяне и лепене на ценови етикети;
Ежемесечно изготвяне на протоколи за счетоводство и събиране и архивиране на фактури;
Провеждане на инвентаризация;
Други текущи задачи, които могат да възникнат по време на работния процес.

Изисквания и необходими умения

Енергична, комуникативна и отговорна личност;
Задължително - Много добър писмен и говорим английски език;
Много добра компютърна грамотност. Опит със складова програма GenSoft MoneyWorks е сериозно предимство;
Завършено минимум средно образование. С предимство са студенти или наскоро завършили икономическа специалност, желаещи да натрупат опит в продажбите.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор и осигуровки върху реалното месечно възнаграждение;
Въвеждащо обучение;
Работа в малък, но сплотен колектив.