ЧСУ "Свети Георги" ЕООД
Учител по математика на английски език
София

София длъжност на пълно работно време

ЧСУ „Свети Георги” съчетава най-доброто от българската и британската образователни системи, за да предостави високо конкурентно международно образование на своите ученици. Във връзка с разрастването на организацията, увеличаване броя на децата в училището и формиране на нови класове, търсим учител по математика на английски език.

Да сте част от екипа на ЧСУ „Свети Георги” означава да желаете да развивате своята креативност и професионализъм и да получавате подкрепа от една иновативна и разрастваща се организация, а също и да работите в млад, енергичен и амбициозен екип.

Ако считате, че ние сме Вашето място за развитие, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нас.
Изпратете ни Вашата автобиография, мотивационно писмо и актуална снимкa по Ваше желание, важно е да посочите и контакти /ел. адреси и имена/ за препоръки, в съответствие с чл. 128а, ал.2 от КТ.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
От частно средно училище „Свети Георги” събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

Отговорности

• Да планирате, организирате и провеждате образователно – възпитателния процес по учебния предмет;
• Да планирате и извършвате диагностична дейност, свързана с прогреса и развитието на учениците;
• Да носите отговорност за опазване на живота и здравето на децата по време на учебни занятия и на други дейности, организирани от училището;

Качества, които трябва да притежавате:

• Да обичате работата с деца;
• Да имате желание да се развивате и обучавате;
• Да можете да работите в екип;

Изисквания и необходими умения

• Висше образование на образователно-квалификационна степен „Бакалавър” или „Магистър” по специалност „Педагогика в обучението по математика“;
• Безупречно владеене на английски език – ниво C2 или носител на езика;
• Опит в преподаването в международни училища;
• Опит в преподаването по системата Cambridge International;
• Опит при подготовка на ученици за национално външно оценяване и международни изпити ще бъде предимство;

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и добавка отличен социален пакет;
• Атрактивни бонуси и стимули;
• Работно време – 8 часа и условия на труд съгласно Кодекса на труда.

Информация за контакт

Телефон: 0884501721

VCD