Строителен инженер
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Noble House работи съвместно с квалифицирани специалисти в архитектурата и строителството с единствената цел да изградим съвременни архитектурни обекти, проектирани и съобрзаени с нуждите на имотния пазар. Възприемаме като своя мисия да строим винаги с добавена стойност, изграждайки устойчиви взаимоотношения с нашите клиенти и партньори. Наша основна амбиция е да оставим следа като организация, подпомагаща млади специалисти и предприемачи. Активно участваме в различни екологични, икономически и социални инициативи. Основна цел пред нас е максимално много български граждани да заживеят в свой собствен дом в България.

Отговорности

• Осъществява инвеститорски контрол на обекта;
• Подготвя и подава поръчки за закупуване на стоки и материали;
• Контролира протичането на строително-монтажни дейности на обекта.

Изисквания и необходими умения

• Компютърна грамотност, владеене на AutoCad;
• Опит на подобна позиция в сферата на строителството минимум 3 години;
• Отлични организационни умения, инициативност и отговорност при изпълнение на задачите.

Ние Ви предлагаме

• Постоянен трудов договор;
• Социални осигуровки;
• Редовно и коректно заплащане.

Информация за контакт

Телефон: 0876 300 033

VCD