Акаунт мениджър
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Вашият талант - Нашата визия!
В Truckpoint Ltd. това е мощна комбинация и основата, върху която създаваме по-големи възможности за нашите служители и по-голяма стойност за нашите клиенти.

Truckpoint е консултантска компания, предлагаща набор от услуги за транспортни компании с цел оптимизация на разходи, избягване на процедурни трудности, минимизиране на рискове от злоупотреби и други.

Във връзка с разширяване на бизнеса си, търсим да назначим отговорна и мотивирана личност на длъжност:

Отговорности

Вашите основни задължения:

1. Извършване на текущи задачи и подпомагане на екипа във връзка с предлаганите клиентски услуги;
2. Изграждане, поддържане и обработка на документация в специализиран софтуер - CRM;
3. Издаване и актуализация на бордови устройства;
4. Обработка на заявки за услуги постъпили в системата, заявени от съществуващи клиенти;
5. Разработване и представяне на ефективни решения за текущи и потенциални бъдещи клиенти, следвайки нашия специфичен подход като консултантска организация за транспортни компании;
6. Качествено обслужване на клиенти, навременно отговаряне на запитвания и предоставяне на коректна и точна информация;
7. Идентифицира потенциални клиенти и води преговори с тях с цел осъществяване на продажби.

Изисквания и необходими умения

Успешният кандидат за нас притежава:

• Много добро владеене на английски език;
• Много добри познания и работа с MS Office;
• Опит на същата или подобна длъжност – минимум 1 година. Предимство би било опит на длъжност свързана с B2B продажби;
• Опит в сферата на Логистика би бил предимство;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Силна бизнес проницателност и професионално присъствие;
• Адаптивност, гъвкавост и иновативност;
• Умение за работа в динамична среда;

Ние Ви предлагаме

• Работа в развиваща се компания, която инвестира в развитието на служителите си;
• Възможност за дистанционна работа;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Социален пакет придобивки;
• Обучение и развитие;
• Професионална и същевременно приятелска работна атмосфера;

Информация за контакт

Телефон: +359

VCD