Общ работник поддръжка сгради
София-град
От 1000 до 1500 лв.

София-град длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Отговорности

За позицията ОБЩ РАБОТНИК ПОДДРЪЖКА СГРАДИ търсим човек, който ще има следните
Задължения:
- Помага в общата работа на техническия екип;
- Поддържа ред на материалите и суровините, с които се работи;
- Премества, пренася и подрежда оборудването, което се монтира от инженерите и техниците.

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на длъжността:
- Средно образование;
- Отговорност;
- Сериозност;
- Внимание към детайла, организираност, сръчност, работа в екип;
- Шофьорска книжка категория B.

Ние Ви предлагаме

Какво предлага нашата компания?

Ние Ви предлагаме възнаграждение, съобразено с Вашите умения и резултати и възможност да придобиете нови знания и умения.
Работно място: обектите на компанията са на територията на град София.
Работно време: от понеделник до петък от 9.00-18.00 часа.

Информация за контакт

Телефон: 0885 747507

VCD