Инженер, конструктор
Стара Загора

Стара Загора длъжност на пълно работно време

"Виллан" ЕООД има дългогодишен опит в сферата на довършителното строителство, а именно: изработка, доставка и монтаж на алуминиеви и PVC конструкции, стъклени козирки, специални конструкции за обществени и жилищни сгради.
Ние търсим инженер-конструктор, който ще има за основни задачи да ръководи обекти в страната, да отговаря за тяхното техническо изпълнение, за прилежното водене на техническата документация, съобразена с клиентските изисквания, както и за самото предаване на обекта.

Отговорности

Висше техническо образование, с образователно-квалификационна степен "магистър" или "бакълавър" - допълнителните курсове и обучения опишете в автобиографията;
Работата с програми за конструиране: AUTOCAD, също и MS Office и ERP система;
Способност за добра комуникация, както с клиенти, така и с фирми-доставчици;
Способност за бързо учене и желание за развитие;
Възможност за краткосрочни командировки в страната.

Изисквания и необходими умения

Добри познания в сектор строителство на сгради
Свидетелство за управление на МПС - предимство;
Владеене на английски език на добро работно ниво;
Способност за вземане на бързи решения, инициативност, поемане на отговорност;
Добри познания на производствените процеси;
Желание за развитие;

Ние Ви предлагаме

Въвеждащо обучение;
Отговорна позиция в екип от професионалисти;
Динамична и предизвикателна работа;
Потенциал за професионално развитие;
Конкурентно заплащане.
VCD