Строителни работници, монтьори и инженери
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

„АТОР“ ООД представлява частно бюро по труда, регистрирано по българското законодателство за извършване на посредничество по назначаване на работа в България и чужбина с лиценз №1639 от 29.10.2013г. (Регистър). „АТОР“ ООД е лицензиран администратор на лични данни с Удостоверение №368059 от 14.01. 2013г.
Като лицензиран посредник при набиране на персонал за България и чужбина, „АТОР“ ЕООД Ви свързва директно с фирми предоставящи реални и успешни перспективи за Вашето развитие. За тази цел, нашият екип подбира старателно позициите, които Ви предлага, така че те да съответсват напълно на Вашите интереси и умения.

Отговорности

Търсят се съответните броя работници за следните длъжности в различни градове в Германия:

1. Работник производство на каросерии на автомобили- 1 бр.
2. Шлосер- 1 бр.
3. Зидар- 2 бр.
4. Строителен инженер- 8 бр. (Франкфурт)
5. Плочкаджия- 1 бр.
6. Кофражист- 4 бр. (Леверкузен и Кьолн)
7. Строителен инженер - 4 бр.
8. Дърводелец на покриви- 4 бр.
9. Заварчик- 5 бр.
10. Бояджии на превозни средства- 1 бр.
11. Бетонджия- 3 бр. (Райхенбах)
12. Майстор на покриви- 1 бр.

За кандидатстване, моля изпращайте автобиография на:
recruitment@atorltd.com
или
atorltd@gmail.com

Изисквания и необходими умения

Стаж или квалификация по специалността.
Английски или Немски език е голямо предимство, но не е задължителен.
Шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

500 евро, нето, на седмица (при нормална заетост от 40 часа).
Квартира- безплатна, в близост до работното място (в радиус от 30км. от него).
Първоначалните транспортни разходи и разходи във връзка с COVID-19 се възстановяват от работодателя.
Авансово плащане от 200 евро след първата седмица.
Здравните осигуровки се поемат от работодателя. Наличен е и платен отпуск в съответствие с SOKA BAU, който не може да се ползва през първите два месеца.
Работници без нужните качества ще бъдат изпращани обратно без заплащане.

Информация за контакт

Телефон: 0878412444

VCD